MANFRÉD SPITZER: KYBERNEMOC

 
 

...aneb jak nám digitalizovaný život ničí zdraví.
Kniha plná poznatků, která nás i naše děti může ochránit před vážnými zdravotními problémy...

Dostupnost Vyprodáno
Cena 349 Kč bez DPH
349 Kč    
Kód produktu MK653
Kategorie Knihy
 

MANFRÉD SPITZER:  KYBERNEMOC

Autor v knize varuje před negativními vlivy digitálních informačních technologií. Zejména u dětí upozorňuje na poruchy pozornosti, poruchy spánku, školní problémy, úzkosti, šikanu, nadváhu, nedostatek pohybu, nedostatek empatie, apatii, nedostatek motivace, sociální regresi, depresivitu, osamělost, odcizenost a závislost...Dále upozorňuje, že se u dětí špatně vyvíjí motorika, jazyk, ale i schopnost empatie.

Manfréd Spitzer na základě nejnovějších výzkumů ukazuje do jaké míry tento trend ohrožuje naše zdraví. Ve své knize informuje čtenáře o rychle se šířících civilizačních chorobách, varuje před zdravotními riziky digitální techniky a vysvětluje jak se před nimi můžete chránit.

Poukazuje mimo jiné také na to, že soukromí se stává "luxusním" zbožím, protože se stále více vzdáváme soukromí ve prospěch "big data". Systém "big data" se týká především možnosti ukládání a analýzy dat v obrovských datových centrech. A systém "big lerning" zpracovává data na základě odpovídajícího pokroku ve zpracování dat. Např. Facebook používá systém Deep Face pro vyhledávání "přátel" nějaké osoby.... 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: