Náš krámek

Možná Vás napadne: Proč název TULSI krámek?

To proto, že Tulsi neboli bazalka posvátná posiluje v lidech spojení s přírodou, dobro a pozitivní vlastnosti.
Navíc je to silná léčivka harmonizující organismus.
A pokud ochutnáte Tulsi čaj, je velká šance, že jeho kouzlu propadnete.

A to, co dokáže Tulsi - bazalka posvátná, to chceme šířit i my v TULSI krámku.

Co je náš cíl?

Zejména propagujeme propojení s přírodou. Proto pro vás máme v nabídce přírodní produkty - přírodní kosmetiku, ekodrogerii, potravinové doplňky a mnoho dalších. Do krámku pro vás vybíráme jen to, čemu věříme, co většinou samy používáme a vždy se snažíme poradit.

Jsme krámek s e-shopem, který nemůže konkurovat velkým marketům či velkým e-shopům, ale může vás nadchnout příjemnou a vstřícnou atmosférou malého krámku, tak jak to bylo kdysi. A to bychom moc rády. 

A něco o nás

Jsme matka s dcerou - já Alena, dcera Soňa. Krámek jsem otevřela v roce 2012. Neměla jsem pražádné zkušenosti, jen nadšení a chuť. A začátky byly svízelné. Později se ke mně přidala má dcera, duší a srdcem sportovkyně a milovnice přírody. Přinesla nový pohled a krásně jsme se doplňovaly.

Sama mám ráda přírodu, hory, lidi a zajímám se o vše, co je spojeno se zdravím.
Vím, že v neustálém vzdělávání je síla, proto se neustále vzdělávám v různých souvisejících oblastech - i v ájurvédě, kde čerpám znalosti od svého učitele Dr.Govinda Rajpoota PhD.

20180920_105456v- 

A dcera, která také miluje přírodu - hory, moře, lidi, došla před několika lety i na vrchol Kilimandžára. Věřím, že za jejího přispění společně posuneme náš e-shop na trochu vyšší level.

IMG_ 229v-