IVA GEORGIEVOVÁ: JÍDLEM K ROVNOVÁZE

 
 

kniha radí jak pomocí jídla napravit či upevňovat zdraví

Dostupnost Vyprodáno
Cena 245 Kč bez DPH
269 Kč
Kód produktu A0508
Kategorie Knihy
 

IVA GEORGIEVOVÁ - JÍDLEM K ROVNOVÁZE A ZDRAVÍ, OČISTNÉ KÚRY

Druhá publikace autorky Ivy Georgievové se více zabývá otázkou, jak pomocí jídla napravit či udržet celkové zdraví, a to včetně psychického. Součástí knihy jsou i krátkodobé očistné kúry, kdy dochází k pročištění organizmu pomocí jídla a pití. Jedná se o jednoduché recepty, které hodně často navazují i na již někdy zapomenutou stravu našich předků. Celé směřování bude pak v duchu praktické ájurvédy, kterou se autorka zabývá už od roku 1997.

V současnosti pořádá Iva Georgievová přednášky a kurzy, které se zabývají pochopením sebe sama a zlepšením svého zdravotního stavu. Právě na základě zájmu posluchačů zmíněných přednášek začala knihy psát. Těšit se v ní můžeme na nové, jednoduché a chutné bezmasé recepty, které obohatí nejen náš žaludek, ale podpoří naši stabilitu a zdraví. U každého receptu je poznámka, co nám může pomoci napravit a také kdy bychom si ho neměli vařit. Pokud máme vyzdvihnout nejvýraznější klad této zajímavé publikace, byla by to právě jednoduchost, která zaručuje každému čtenáři, že ona navržená a v praxi ověřená cesta ke změně, je opravdu dostupná.

Čaj na uklidnění a snížení pocitu strachu a neklidu - RECEPT Z KNIHY:

(recept je na menší konvičku)

Lékořice (cca 1/2 lžičky),

čerstvý zázvor (plátek),

kardamom (cca ½ lžičky mletého),

skořice (troška).

Vše převaříme a necháme chvilku vylouhovat. Čaj je sladký a aromatický, velmi uklidňuje, zbavuje strachu a napětí, zahřívá. Není potřeba ho sladit, lékořici se říká sladké dřevo. Pokud byste přesto chtěli přisladit, dejte do vychladnutého čaje trochu medu.

Tento čaj si můžeme uvařit, i když máme kašel a necítíme se dobře. Více se opět hodí do chladnějšího počasí, pokud potřebujeme zahřát či se vypotit. Je velmi dobrý při pocitu strachu, neklidu, nejistoty, také když nás postihne buzení se okolo čtvrté hodiny ráno.

Tento nápoj doporučuji popíjet do 20. hodiny večerní.

 

134 stran.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: